Świat oprawek brillen.pl – od projektu do produkcji.

Nasz zespół projektantów w Paryżu ręcznie tworzy każdą oprawkę z najwyższą starannością i miłością. Inspiracją są aktualne trendy w modzie, ale także codzienne sytuacje, uczucia i nastroje. Dzięki temu każda oprawka jest niepowtarzalna i ma swój własny charakter.

U nas nie kupujesz tylko oprawki, ale uczucie i projekt z serca naszego zespołu.

Obok wzornictwa decydującą rolę odgrywa również inny czynnik: materiał, ponieważ…


… to nie tylko wygląd, ale i uczucie

Okulary znajdują się na twarzy przez większą część dnia i mają bezpośredni kontakt ze skórą. Dlatego tym ważniejsze jest, aby używać tylko najlepszych materiałów, aby uniknąć podrażnień skóry.

W naszych światowych kolekcjach znajdziesz więc między innymi oprawki wykonane z octanu celulozy, hipoalergicznego tworzywa lotniczego czy hipoalergicznego tytanu.

Acetat – produkt organiczny

Z płyt acetatowych wykonuje się oprawki w coraz to nowych wariantach kolorystycznych. A co najlepsze: octan jest produktem naturalnym! Otrzymuje się go z celulozy, włókna organicznego. Podstawowym materiałem do ekstrakcji octanu jest bawełna.

Technologia Flex — giętka i elastyczna

Czy zdarzyło Ci się kiedyś odłamać zausznik swojej delikatnej metalowej oprawki? A może szukasz szczególnie miękkiego i elastycznego materiału? W takim razie mamy dla Ciebie coś odpowiedniego: oprawki z technologią Flex. Są łatwe do zginania i regulacji, ale zachowują swój kształt. Dzięki temu są one niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie doskonale dopasowują się do kształtu głowy i uszu, dzięki czemu można je wygodnie nosić przez cały dzień.

Tytan – lekki i antyalergiczny

Oprawki tytanowe są idealne dla osób, które cierpią na alergię na nikiel. brillen.de używa do produkcji wysokiej jakości materiału, który jest nie tylko antyalergiczny, ale również szczególnie lekki. Dzięki temu nasze tytanowe oprawki są wygodne w noszeniu przez cały dzień i nie pozostawiają śladów nacisku.


Dobrze wiedzieć::

Sprawdź naszą nową ofertę oprawek brillen.pl z kolekcji „Classic”. Ponadczasowe, klasyczne wzornictwo w nowoczesnej odsłonie!

Zarezerwuj swoją ofertę!

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms