<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

phone-icon729 086 001pn - so 8-20h

Impressum

SuperVista Poland sp. z o.o. jest spółką zależną od SuperVista AG

SuperVista AG

15711 Königs Wusterhausen
E-Mail: service@brillen.de
Website: www.brillen.de

Rejestr handlowy
Amtsgericht Cottbus pod numerem 
HRB 12245


Spółka zależna w Polsce

SuperVista Poland sp. z o.o. 
Ul. Dubois 23 
78-100 Kołobrzeg

NIP: 6711838290

KRS: 0000783776, SĄD REJONOWY W KOSZALINIE IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO


Siedziba główna: Schönefeld, Niemcy.
Dyrektor zarządzająca: Christine Melanie Kamppeter

Email: serwis@brillen.pl
Strona internetowa: www.brillen.pl

Odpowiedzialność za powiązania zewnętrzne 

Nasza strona internetowa zawiera linki zewnętrzne ze stron internetowych operatorów trzecich, których treści nie możemy kontrolować ani na nie wpływać. W związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Operatorzy stron internetowych, do których prowadzą podane linki, są odpowiedzialni za ich treść. Zawartość zewnętrznych linków osób trzecich została sprawdzona pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków na naszej stronie internetowej. Dlatego też w momencie umieszczania linków nie były widoczne żadne materiały naruszające prawo. Nie jest jednak uzasadnione stałe kontrolowanie treści udostępnianych linków bez konkretnych dowodów naruszania prawa, linki zawierające materiały naruszające prawo usuniemy natychmiast po tym gdy zostaniemy o tym poinformowani.

Prawa autorskie

Materiał opublikowany na stronie internetowej jest chroniony prawem autorskim i prawem o znakach towarowych. Jakiekolwiek inne wykorzystanie strony internetowej, w tym powielanie, modyfikacja, dystrybucja lub wykorzystanie jakiejkolwiek zawartości naszej strony internetowej bez uprzedniej pisemnej zgody SuperVista Poland, jest surowo zabronione. Użytkownik może pobierać i drukować fragmenty naszej strony internetowej do własnego niekomercyjnego użytku osobistego. 

Informativa Privacy occhiali24.it