Współpraca z brillen.pl

Wyprzedzamy konkurencję

Zostań optykiem hybrydowym!

Od momentu założenia w 2012 roku, SuperVista odnosi ogromny sukces na rynkach europejskich. Sieć optyków oraz okulistów, dostawcy wysokiej jakości oprawek, własna fabryka soczewek oraz system marketingowy, łączący zmieniające się zachowania zakupowe klientów, detaliczny handel stacjonarny z zakupami poprzez kanały internetowe.

Rezultatem naszej pracy jest ponad 1300 optyków w 6 krajach. Nowy ultranowoczesny zakład produkujący szkła okularowe obsługujący dziennie ponad 3000 zamówień. Nasze działania marketingowe w całej europie codziennie generują kilka tysięcy klientów, z których większość wcześniej zakupiła okulary w dużych sieciach handlowych, a teraz dzięki brillen.pl wraca do tradycyjnych optyków.

Podejmij współpracę i zacznij czerpać korzyści!

Dlaczego jesteśmy tak doskonali?

  • Proste modułowe oferty sprzedaży sprawiają, że decyzja o zakupie jest łatwiejsza dla klienta
  • Odpowiednie oferty przyciągają klientów z sieci handlowych do tradycyjnych sklepów
  • Kompleksowa produkcja okularów bezpośrednio w fabryce odciąża pracę optyka
  • Fakturowanie przez brillen.pl odciąża własną księgowość
  • Ryzyko niewykonania zobowiązania w związku z niewypłacalnością przejmuje brillen.pl
  • Kampanie re-marketingowe zapewniają dodatkowy wzrost klientów
  • Serwis reklamacyjny i wparcie techniczne są dostępne dla optyków partnerskich.
  • Prowizje w wysokości do 65% zwiększają zarobki partnera optycznego
  • Przedsiębiorcze myślenie i działanie nie należy już do zadań partnera optycznego tylko do brillen.pl

Nasz zespół ds. marketingu ciągle opracowuje nowe kampanie internetowe we wszystkich kanałach, dostosowane do wszystkich potrzeb naszych klientów. Indywidualne życzenia naszych partnerów optycznych są zawsze brane pod uwagę, tak aby regionalny marketing dążył do osiągnięcia największych obrotów. Oprócz pozyskiwania nowych klientów, proces re-marketingowy zapewnia ponowne zainteresowanie klientów naszą ofertą. Kierujemy naszych klientów do odpowiednich sklepów w ich okolicy.

Dlaczego współpraca z brillen.pl daje dużo możliwości?

Od jakiegoś czasu obserwujemy trend zmian przyzwyczajeń zakupowych klientów, zmieniły się one również w optyce okulistycznej. Dlatego tak istotne jest połączenie obydwu kanałów sprzedaży, online z tradycyjnym handlem detalicznym. Tradycyjny optyk dość szybko przekonuje się, że nie wystarczy sprzedawać drogich szkieł progresywnych, drogie soczewki to także wyższe koszty i niższa marża.

A teraz skieruj swój wzrok na pomyślną przyszłość…..

Jako optyk powinieneś dość szybko zrozumieć potrzebę połączenia tradycyjnej optyki i naszego ukierunkowania na klientów zorientowanych do zakupów w internecie, wtedy dostrzeżesz korzyści płynące z zostania naszym partnerem. Dzięki naszym działaniom zapewnimy Ci odpowiednią częstotliwość wizyt naszych klientów, a co za tym idzie, podniesiemy Twoje obroty i zyski

Naszym celem, w początkowej fazie współpracy, dla partnerskich optyków jest sprzedaż 16 par okularów w średniej cenie detalicznej za 1.079zł tygodniowo.

Jesteśmy optykami z pasją. Ty również?

Szukamy optyka z pasją dla którego najważniejsze są indywidualne potrzeby klienta. Jeśli chcesz, aby twoja firma odniosła jeszcze większy sukces. Zarejestruj się już teraz i zostań partnerem brillen.pl

Co następnie?

Twoja rejestracja zostanie przeanalizowana przez nasz zespół pod kątem lokalizacji i siły nabywczej. Jeśli wszystko okaże się dla Ciebie pozytywne, natychmiast rozpoczniemy współpracę.

Czego chcemy od Państwa oczekiwać?

Kompetencji i uśmiechu i troszkę entuzjazmu wtedy zaczniesz sprzedawać okulary naszym wspólnym klientom. Nasi klienci muszą czuć zaangażowanie, by zostać z Tobą w dobrych relacjach. Twój sklep wyposażony w profesjonalną markę okularów i szkieł SuperVista przyciągnie klientów jak magnes.

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms