Najlepsze oferty optyczne w Twoim mieście

Zawsze nowe oferty!

Skorzystaj ze specjalnych ofert online!

Oferta last minute:
Markowe okulary progresywne od STEINER-Vision za jedyne 699 zł zamiast 2349 zł. Progresy z gwarancją zadowolenia

Twoje brillenOkazje last minute:

Okulary progresywne są właściwym wyborem dla każdego, kto chce mieć wyrażne widzenie do dali i do bliży w jednej parze okularów. Skorzystaj z bezpłatnych wizyt z ostatniej chwili u każdego z ponad 150 lokalnych optyków i kup w pełni wyposażoną parę okularów progresywnych za jedyne 699zł zamiast 2349 zł. Dzięki najnowszej technologii okulary te oferują znacznie lepszy komfort widzenia niż konwencjonalne okulary progresywne. Oferta jest możliwa do zrealizowania w ponad 150 lokalnych salonach optycznych.

Wystarczy okazać kupon transakcyjny, aby otrzymać te korzyści*:
  • Soczewki progresywne STEINER-Vision wykonane z lekkiego tworzywa z wysokiej klasy powłoką antyrefleksyjną, utwardzeniem i powłoką oleofobową.
  • Bezpłatne badanie wzroku
  • Oprawka do wyboru z kolekcji Classic
  • Gwarancja zadowolenia: 60 dni 100% zwrot pieniędzy!

Znajdź teraz optyka i zarezerwuj swoją ofertę!
Okulary progresywne Premium z markowymi soczewkami STEINER-Vision

  • 2349 zł
  • 699 zł
  • Oszczędzasz 70%

brillen.pl zawarła porozumienie z marką STEINER-Vision w celu ograniczenia kosztów w segmencie wysokiej klasy soczewek progresywnych i udostępnienia wysokiej jakości okularów dla każdego, nawet w czasach kryzysu: Niezależnie od tego, jakie dodatki lub oprawki premium wybierzesz i ile setek złotych kosztowałyby Twoje okulary progresywne STEINER-Vision – zapłacisz nie więcej niż 1339zł*.

WAŻNE!

Z oferty można skorzystać jedynie w przypadku rezerwacji terminu wizyty.

* Oferta obejmuje 2 soczewki progresywne FreeForm STEINER Innovation marki STEINER-Vision wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego. (indeks 1,5) wraz z powłoką DuraMaxx oraz 1 oprawkę do wyboru z kolekcji Classic (asortyment oprawek może się różnić w zależności od optyka). Kod kuponu ważny dla tej transakcji należy przedstawić optykowi brillen.pl podczas składania zamówienia. Późniejsze rabatowanie jest wykluczone.
Elektroniczne otrzymanie kodu wymaga wcześniejszej rezerwacji wizyty u optyka brillen.pl. Kod jest ważny przez 3 miesiące po udanej rezerwacji.
Oferta” Mrozimy Ceny Okularów” obejmuje 1 parę soczewek progresywnych STEINER-Vision 360MAX najnowszej generacji (cena od 1339 zł) wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego (indeks 1,50 do 1,60) z wytrzymałą twardą powłoką, super powłoką antyrefleksyjną i powłoką oleofobową, jak również wybraną przez Ciebie oprawę z kolekcji brillen.pl oraz badanie wzroku według standardowych procedur; oprawy tytanowe za dopłatą tylko 200 zł (wybór opraw może się różnić w zależności od optyka). Dla ostrości wzroku powyżej 4 dpt polecamy dodatkowe cienkie materiały za dopłatą tylko 380 zł. Można też bezpłatnie wybrać opcjonalne przyciemnienie przeciwsłoneczne lub automatyczne.


whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms