<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

+++ Nasi optycy są do Państwa dyspozycji +++ !aktualne informacje o Koronawirusie! +++ Terminy odbywają się normalnie +++ Optycy są poinformowani o środkach bezpieczeństwa +++

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

Ciesz się Swoim wiekiem! - Z nową ofertą od brillen.pl otrzymasz go tyle procent ile masz lat na szkła STEINER-Vision!

Obojętnie czy masz lat 20, czy 70, dzisiaj nadszedł wielki dzień! Mamy dla Ciebie specjalną ofertę: Rabat za wiek na wszystkie szkła STEINER-Vision!

Jednoogniskowe lub progresywne: STEINER-Vision to synonim niesamowitej jakości.
A Ty otrzymujesz procentowy rabat w wysokości Twojego wieku na cały asortyment, czyli:

Jeśli masz 63 lata Twój rabat, wyniesie 63%! Zapłacisz mniej niż połowę!

Ok, nie ma okularów bez oprawki, jeśli szybko zarezerwujesz swoją wizytę otrzymasz dodatkowo oprawki do kwoty 320zł w prezencie!

Pozostańmy przy naszym przykładowym wieku 63 lata i rabacie 63%:

Nasze okulary Progresywne STEINER-Vision zawierające ulepszoną powłokę z antyreflexem, powłoką oleofobową oraz czterokrotnie twardszą powłokę utwardzoną DuraMaxx+, możesz zamówić za 628,63 zł zamiast 2019 zł.

price-steiner-age-discount-PL-3-2

To oferta jedyna w swoim rodzaju, jak najszybciej zarejestruj się na swoją wizytę w naszym Salonie Partnerskim!

  • Otrzymasz swoje nowe okulary z rabatem równym Twojemu wieku!
  • Oprawki w kwocie do 320zł do wyboru.
  • Bez ryzyka - Z 60-cio dniową gwarancją zadowolenia*

Zarejestruj się teraz aby otrzymać swój rabat i termin u naszego Partnera Optycznego

100-geld-zuruck-garantie Co oznacza gwarancja zadowolenia?

Jeśli nie przyzwyczaisz się do swoich nowych okularów w ciągu 60 dni lub nie spełniły one Twoich oczekiwań, przyjdź a my zwrócimy Ci kwotę, którą za nie zapłaciłeś.

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Gwarancja zadowolenia

client-poland
data-security-poland

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

* W ofercie otrzymają Państwo 2 soczewki z serii STEINER-Vision oraz dowolnie wybraną oprawką z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł (wybór może się różnić w zależności od optyka). Zniżka na soczewki wynosi maksymalnie 70% ceny katalogowej. W przypadku niezadowolenia w ciągu 60 dni od daty wystawienia faktury udzielamy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. Badanie wzroku zgodnie ze standardowymi procedurami. Z oferty wyłączone są soczewki STEINER-Vision FreeStyle. Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie.  Oferta jest ważna do 31.12.2020 (data zamówienia). Zarówno czas trwania oferty, jak i jej warunki mogą być zmienione przez SuperVista Sp. z o.o. Oferta SuperVista Sp. z o.o., ul. Dubois 23, 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.