Najlepsze oferty optyczne w Twoim mieście

Zawsze nowe oferty!

Skorzystaj ze specjalnych ofert online!

Soczewki progresywne STEINER-Vision produkt roku 2020

Z tym kodem rabatowym przy zakupie oprawy za min. 320 zł otrzymasz 1 parę soczewek progresywnych  najwyższej jakości marki STEINER-Vision z super powłoką antyrefleksyjną, super utwardzeniem i powłoką oleofobową.

STEINER Innovation to nowoczesne soczewki progresywne, które przekonały do siebie wielu klientów dzięki wysokiej tolerancji i szerokiemu zakresowi widzenia. Jest idealna zarówno jako początkowa soczewka progresywna, jak i dla wszystkich osób, które nie mają zwiększonych preferencji w zakresie widzenia do dali lub bliży.

  1. Zarezerwuj wizytę.
  2. Otrzymaj kod rabatowy.
  3. Przyjdź na spotkanie do lokalnego optyka.
  4. Skorzystaj z oferty ze specjalną zniżką.

Szczegóły produktu:

  • 1 para soczewek progresywnych najwyższej jakości marki STEINER-Vision
  • Darmowe badanie wzroku przy zakupie okularów
  • Gwarancja zadowolenia lub 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Oferta
Łącznie w ofercie znajduje się tylko 500 kodów rabatowych. Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych kodów rabatowych oferta się kończy. Oferta trwa do 30 września 2022 r.

Rezerwacja i płatność
Zarezerwuj ofertę i umów się na realizację kodu rabatowego u autoryzowanego partnera brillen.pl. Następnie wyślemy Ci pocztą elektroniczną i SMS-em Twój kod rabatowy wraz z zestawieniem wszystkich informacji.

Zapłacisz za swoją ofertę dopiero po zrealizowaniu kodu rabatowego u lokalnego optyka brillen.pl na miejscu, a kilka dni później Twoje gotowe okulary będą już w drodze do Twojego optyka.

WAŻNE!

Z oferty można skorzystać jedynie w przypadku rezerwacji terminu wizyty.

Podaj numer telefonu, aby otrzymać kod rabatowy na wybraną brillenokazję

  • 2349 zł
  • 445,50 zł
  • OSZCZĘDZASZ 84%

*Oferta obejmuje 1 parę soczewek progresywnych marki STEINER-Vision, wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego o indeksie 1,50 z wytrzymałą twardą powłoką oraz dowolnie wybraną oprawę z kolekcji brillen.pl za co najmniej 320 zł (wybór opraw może się różnić w zależności od optyka). Oferta jest ograniczona do 500 kodów rabatowych. W przypadku niezadowolenia w ciągu 8 tygodni od daty wystawienia faktury oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy — w przypadku jej żądania, należy zwrócić okulary. Badanie wzroku przeprowadzanie jest zgodnie ze standardową procedurą i jest darmowe w przypadku zakupu okularów. Oferta firmy SuperVista Poland sp. z o.o. Ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta jest ważna do 30.09.2022 (data rejestracji).


whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms