<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

Brillen.pl*: brillen.pl brillen.pl kończy sezon letni! Wielką promocją!

Przeciwsłoneczne okulary progresywne zamówisz teraz z dyskontowej cenie 479 zł*.  2-gie okulary progresywne dostaniesz w prezencie*! Dodatkowo otrzymasz Bon rabatowy o wartości 80 zł na prezent dla kogoś z rodziny lub przyjaciół!

Wielka promocja Bożonarodzeniowa:
tylko do 31 grudnia!
:W zimie też świeci słońce! Zwróć szczególną uwagę na ochronę oczu przed wyjątkowo szkodliwym promieniowaniem UV - ochrona oczu okularami przeciwsłonecznymi jest niezbędna również w codziennych sytuacjach. brillen.pl oferuje Ci tą ochronę w oszałamiającej cenie 479 zł, oszczędzasz nawet 70% i do tego 2-gie okulary dostaniesz całkiem w prezencie! Dodatkowo Bon upominkowy o wartości 80 zł dla Twojej rodziny lub znajomych!

Tego możesz od nas oczekiwać: 

  • Wysokiej jakości soczewki wykonane w technologi Freeform z 30% szerszym polem widzenia
  • Barwienie przeciwsłoneczne z filtrem UV w kolorze szarym, zielonym lub brązowym
  • utwardzona powłoka
  • W prezencie, oprawka o wartości 320 zł do wyboru z pośród ponad 250 modeli
  • bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku*
  • 100 % Gwarancji zwrotu pieniędzy
  • i oczywiście drugie okulary gratis*
  • Kupon upominkowy 80 zł dla rodziny lub przyjaciół!

Wielka promocja Bożonarodzeniowa:
tylko do 31 grudnia!
:

 

Zarejestruj się do 31.12.2020 swoim numerem telefonu ofertę otrzymasz chwilę póżniej wiadomością SMS. Ofertę przedstawisz u Swojego lokalnego optyka. Sugerujemy również abyś w kolejnym kroku umówił wizytę poprzez nasz system aby uniknąć czekania na Swoją wizytę.

Tylko do 31.12.2020** "Przeciwsłoneczne okulary progresywne wykonane w nowej technologii" za 479 zł i drugie okulary w prezencie*!

Ticketsystem-faketicket

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

*W ofercie otrzymasz: dwa nowoczesne, progresywne szkła okularowe wykonane z lekkiego polimeru, index 1,5 z utwardzoną powłoką odporną na zarysowania i wybrane barwienie przeciwsłoneczne. Dodatkowo po poprawnej rezerwacji wizyty otrzymasz u optyka, kupon upominkowy w kwocie 320zł na Twoje oprawki (Wybór może być różny u różnych optyków). Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie. W cenie oferujemy rozszerzoną gwarancję, w razie uszkodzenia okularów w pierwszym roku od daty zakupu, wymienimy je na nowe. Przy zakupie okularów jedno- i/lub progresywnych z gamy brillen.pl, druga para okularów jednoogniskowych premium (o wartości 259 zł) lub progresywnych Komfort (o wartości 479 zł), każde z oprawką z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł, jest bezpłatna. Druga para okularów jest dostępna w wersji podstawowej, opcjonalne dodatki są dostępne tylko za dodatkową opłatą. Obie pary okularów muszą być zamówione tego samego dnia. Przy niezadowoleniu w ciągu pierwszych 12 tygodni od daty wystawienia rachunku gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy. Przez pierwsze trzy miesiące masz czas na przetestowanie i decyzję o zatrzymaniu swoich szkieł progresywnych lub wymianie ich na dwie pary szkieł, jedne do dali, a drugie do bliży lub wymianie swoich szkieł na inne szkła progresywne. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami.
**Oferta jest ważna do 31.12
.2020 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.