<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

infoicon-rotAktualna informacja COVID:
Optycy pozostają otwarci nawet podczas kwarantanny. Dzięki naszemu systemowi umawiania wizyt online możesz bezpiecznie odbyć wizytę w naszym salonie optycznym - wszystkie nasze oferty są stale dostępne!

Przeciwsłoneczne okulary progresywne wykonane w najnowszej technologii za jedyne 679 zł!*

Dodatkowo otrzymasz pudełko niespodziankę dla rodziny lub znajomych!

IMG_3609

Przy zakupie otrzymasz Pudełko niespodziankę na Prezent - Pudełko zawiera bon upominkowy o Wartości minimum 80 zł a z odrobiną szczęścia nawet 200 zł, 400 zł lub darmowe okulary!* Oferta do wyczerpania zapasów!

Zarejestruj się swoim numerem telefonu do 30.06.2021, smsem wyślemy do Ciebie Naszą ofertę. Ofertę możesz zrealizować u ponad 130 optyków w całej Polsce

Nasza oferta:

Przeciwsłoneczne okulary progresywne za jedyne 679 zł*

  • Soczewki progresywne z 30% szerszym polem widzenia (index 1.5)
  • Barwienie przeciwsłoneczne ze 100% ochrony UV
  • Oprawka w prezencie, oprawka o wartości po 320 zł do wyboru spośród ponad 250 modeli
  • Bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku*
  • Bez ryzyka - z 12 tygodniową gwarancją zwrotu pieniędzy
  • Pudełko niespodzianka dla Twojej rodziny lub przyjaciół

  Odbierz teraz!

Zamów teraz Swój kupon zakupowy do naszej nowej oferty!*

Mini-Einkaufscoupon-Comfort-Sun-2021-PL

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

*W ofercie otrzymasz: dwa nowoczesne, progresywne szkła okularowe wykonane z lekkiego polimeru, index 1,5 z utwardzoną powłoką odporną na zarysowania i wybrane barwienie przeciwsłoneczne. Dodatkowo po poprawnej rezerwacji wizyty otrzymasz u optyka, kupon upominkowy w kwocie 320zł na Twoje oprawki (Wybór może być różny u różnych optyków). Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie. W cenie oferujemy rozszerzoną gwarancję, w razie uszkodzenia okularów w pierwszym roku od daty zakupu, wymienimy je na nowe. Przy niezadowoleniu w ciągu pierwszych 12 tygodni od daty wystawienia rachunku gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy. Przez pierwsze trzy miesiące masz czas na przetestowanie i decyzję o zatrzymaniu swoich szkieł progresywnych lub wymianie ich na dwie pary szkieł, jedne do dali, a drugie do bliży lub wymianie swoich szkieł na inne szkła progresywne. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 30.06.2021 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.