Poszukujemy 1000 testerów! Już teraz wypróbuj najnowsze, udoskonalone okulary progresywne marki STEINER-Vision, dostępne w bezkonkurencyjnej cenie i otrzymaj 1449 zł zniżki!

Dzięki najnowszej technologii produkcji powstała soczewka progresywna o najwyższej jakości, przejrzystości i ostrości obrazu, zapewniająca krystalicznie czysty obraz na wszystkich odległościach, o każdej porze dnia i nocy.

Testując nasze okulary, masz unikalną szansę być jedną z pierwszych osób, które będą miały dostęp do najwyższej klasy okularów progresywnych wykonanych w najnowszej technologii!

Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, soczewki STEINER-Vision zdobywają popularność nawet wśród osób, które odczuwały dyskomfort, korzystając z soczewek progresywnych innych producentów.

Biorąc udział w testach otrzymujesz:

 • 1 parę soczewek progresywnych marki STEINER-Vision najnowszej generacji z najwyższej klasy powłoką antyrefleksyjną i oleofobową
 • rabat w wysokości 1449 zł na okulary z soczewkami STEINER-Vision
 • stylowe oprawki
 • bezpłatne badanie wzroku*
 • 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Tak testujemy:

 • Zarejestruj wizytę, aby otrzymać voucher, który przedstawisz później swojemu optykowi brillen.pl
 • Wykonaj darmowy test wzroku
 • Wybierz jedną z najmodniejszych oprawek z kolekcji brillen.pl
 • Na podstawie badania wzroku wyprodukujemy dla Ciebie soczewki marki STEINER-Vision, wykonane w udoskonalonej technologii. Za całość wraz z oprawką zapłacisz jedynie 1240 zł zamiast 2689 zł — oszczędzasz 1449 zł!
 • Po 12 tygodniach poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety na temat doświadczeń z używania soczewek progresywnych marki STEINER-Vision.
 • Jeśli Twoje nowe okulary nie spełnią oczekiwań, oddaj je i otrzymaj całkowity zwrot pieniędzy.

JAK DZIAŁA BRILLEN.PL:

Umawiasz się online na wizytę u naszego optyka w Twojej okolicy, zapewniając sobie najlepszą cenę

Na miejscu zapoznajesz się z naszymi produktami i dopiero gdy masz całkowitą pewność, dokonujesz zakupu w najlepszej cenie

Badanie wzroku, zgodne z najnowszymi standardami, wykonane jest bezpłatnie*

Zamawiasz okulary, oszczędzasz nawet do 80% i otrzymujesz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia ze swoich nowych okularów

Przetestuj nasze okulary teraz!

Nasi klienci o nas:

*Oferta obejmuje 1 parę soczewek progresywnych marki STEINER-Vision, wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego o indeksie 1,50 z wytrzymałą twardą powłoką, oraz dowolnie wybraną oprawę z kolekcji brillen.pl Classic o wartości 90 zł (wybór opraw może się różnić w zależności od optyka). W przypadku niezadowolenia w ciągu 8 tygodni od daty wystawienia faktury oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy — w przypadku jej żądania, należy zwrócić okulary. Badanie wzroku przeprowadzanie jest zgodnie ze standardową procedurą i jest darmowe w przypadku zakupu okularów. Oferta firmy SuperVista Poland sp. z o.o. Ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta jest ważna do 30.09.2022 (data rejestracji).

whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms