<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

infoicon-rotAktualna informacja COVID:
Optycy pozostają otwarci nawet podczas kwarantanny. Dzięki naszemu systemowi umawiania wizyt online możesz z bezpiecznie odbyć wizytę w naszym salonie optycznym - wszystkie nasze oferty są stale dostępne!

Najwyższej jakości okulary progresywne + okulary progresywne Komfort za jedyne 859 zł*

Dodatkowo otrzymasz pudełko niespodziankę dla rodziny lub znajomych!

Średnia cena porównywalnych okularów na rynku to około 2500 zł* My oferujemy tą technologię w dyskontowej cenie 859 zł!* 

+ Pudełko niespodzianka dla rodziny lub znajomych!

IMG_3609

Przy zakupie otrzymasz Pudełko niespodziankę na Prezent - Pudełko zawiera bon upominkowy o Wartości minimum 80 zł a z odrobiną szczęścia nawet 200 zł, 400 zł lub okulary o wartości 859 zł gratis!* Oferta do wyczerpania zapasów!

Zarejestruj się swoim numerem telefonu do 31.03.2021, smsem wyślemy do Ciebie Naszą ofertę. Ofertę możesz zrealizować u ponad 130 optyków w całej Polsce

Nasza oferta:

2 pary okularów progresywnych za jedynie 479 zł*

  • Soczewki progresywne z 50% szerszym polem widzenia (index 1.5)
  • Dwie oprawki w prezencie, oprawka o wartości po 320 zł do wyboru z pośród ponad 250 modeli
  • Bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku*
  • Bez ryzyka - z 12 tygodniową gwarancją zwrotu pieniędzy
  • Drugie okulary w prezencie*
  • Pudełko niespodzianka dla Twojej rodziny lub przyjaciół

  Teraz tylko do 31 marca 2021!

Co oznacza Gwarancja Zwrotu Pieniędzy?

Jeżeli oczekiwania Państwa co do nowych okularów nie zostaną spełnione, możemy je wymienić lub, w przeciągu 12 tygodni*, możecie je Państwo oddać otrzymując zwrot pieniędzy.

Zamów teraz Swój kupon zakupowy do naszej Świątecznej oferty!*

Mini-Einkaufscoupon-Study-xmas-2021-box-PL

Co oznacza Gwarancja Zwrotu Pieniędzy?

Jeżeli oczekiwania Państwa co do nowych okularów nie zostaną spełnione, możemy je wymienić lub, w przeciągu 12 tygodni*, możecie je Państwo oddać otrzymując zwrot pieniędzy.

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<Co musicie Państwo zrobić jako osoba testująca okulary progresywne: biorąc udział zgadzacie się Państwo na wypełnienie raportu( 7-10 pytań) o użytkowaniu okularów ( czas odpowiedzi na nie to 2-3 min.). Zostanie on Państwu przesłany drogą mailową po 4 tygodniach noszenia okularów. Chcielibyśmy dowiedzieć się, czy są Państwo zadowoleni z naszych produktów, jakości widzenia, adaptacji do okularów , obsługi i doradztwa u optyka. Informacje zostaną przechowane wewnętrznie. Jeżeli nie będą Państwo chcieli odpowiedzieć na poszczególne pytania, zrozumiemy oczywiście tę decyzję, jednakże odpowiedź jest wiążąca.
*Oferta dotyczy dwóch 2 szkieł progresywnych w technologii FreeForm z lekkiego polimeru w indeksie 1.5 z utwardzeniem, superantyrefleksem i powłoką Cleancoat jak również oprawy z kolekcji brillen.pl w cenie 320 PLN.( wybór opraw zależny od salonu). Jedno szkło progresywne Premium z tymi właściwościami kosztuje zgodnie z aktualnymi reprezentatywnymi badaniami cen około 434 Euro , co wraz z oprawką za ok. 320 PLN wynosi ok. 948 Euro ( źródło : preise.gleitsichtglaeser.de). Przy zakupie okularów jedno- i/lub progresywnych z gamy brillen.pl, druga para okularów jednoogniskowych premium (o wartości 259 zł) lub progresywnych Komfort (o wartości 479 zł), każde z oprawką z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł, jest bezpłatna. Druga para okularów jest dostępna w wersji podstawowej, opcjonalne dodatki są dostępne tylko za dodatkową opłatą. Obie pary okularów muszą być zamówione tego samego dnia. Dodatkowo zawarte są: gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 12 tygodni od daty sprzedaży. Bezpłatne badanie wzroku, przy zakupie okularów . Zakresy technicznie możliwe dla produkcji.  Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 31.03.2021 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.