<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

BADANIE OKULARÓW PROGRESYWNYCH W SALONACH OPTYCZNYCH

Wypróbujcie Państwo okulary progresywne najnowszej technologii przed naszym oficjalnym wprowadzeniem ich do sprzedaży w sensacyjnej cenie.

OD TYLKO 859 PLN* ZAMIAST PONAD 2500 PLN*.

Renomowane optyczne laboratoria udostępniają nam co miesiąc najnowszą HIGH-END Technologię szkieł progresywnych w ilości 1.000 par.

Okulary progresywne z około 40% szerszym polem widzenia* testujemy właśnie w aktualnych badaniach.

Osoby biorące udział w testach otrzymują lekkie, polimerowe soczewki z Superantyrefleksem i utwardzeniem za sensacyjną cenę 859 PLN*.

Dodatkowo otrzymują Państwo gratis badanie wzroku i oprawkę okularową w cenie 320 PLN*.

Aktualne , reprezentacyjne badanie cen donoszą, że okulary progresywne tej jakości w Niemczech kosztują powyżej 3200 PLN*.

Oferujemy Państwu 100% Gwarancję Zwrotu Pieniędzy* w przypadku Państwa niezadowolenia z okularów!*

Co musicie Państwo zrobić jako osoby testujące szkła progresywne?
W zamian za tak przystępną ceną brillen.pl prosi o przesłanie krótkiego raportu po 4 tygodniach użytkowania okularów.

 

Co oznacza Gwarancja Zwrotu Pieniędzy?

Jeżeli oczekiwania Państwa co do nowych okularów nie zostaną spełnione , możemy je wymienić lub, w przeciągu 12 tygodni*, możecie je Państwo oddać otrzymując zwrot pieniędzy.

 Co musicie Państwo zrobić jako osoba testująca okulary progresywne: biorąc udział zgadzacie się Państwo na wypełnienie raportu( 7-10 pytań) o użytkowaniu okularów ( czas odpowiedzi na nie to 2-3 min.). Zostanie on Państwu przesłany drogą mailową po 4 tygodniach noszenia okularów. Chcielibyśmy dowiedzieć się, czy są Państwo zadowoleni z naszych produktów, jakości widzenia, adaptacji do okularów , obsługi i doradztwa u optyka. Informacje zostaną przechowane wewnętrznie. Jeżeli nie będą Pąństwo chcieli odpowiedzieć na poszczególne pytania, zrozumiemy oczywiście tę decyzję, jednakże odpowiedź jest wiążąca.
*Oferta dotyczy dwóch 2 szkieł progresywnych w technologii FreeForm z lekkiego polimeru w indeksie 1.5 z utwardzeniem, superantyrefleksem i powłoką Cleancoat jak również oprawy z kolekcji brillen.pl w cenie 320 PLN.( wybór opraw zależny od salonu). Jedno szkło progresywne Premium z tymi właściwościami kosztuje zgodnie z aktualnymi reprezentatywnymi badaniami cen około 434 Euro , co wraz z oprawką za ok. 320 PLN wynosi ok. 948 Euro ( źródło : preise.gleitsichtglaeser.de). Dodatkowo zawarte są: gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 12 tygodni od daty sprzedaży, badanie wzroku . Zakresy technicznie możliwe dla produkcji. Oferta jest ograniczona dla pierwszych 10.000 osób i ważna do 31.01.2020 ( data zamówienia) lub do wyczerpania zapasów.