<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

infoicon-rotAktualna informacja COVID:
Optycy pozostają otwarci nawet podczas kwarantanny. Dzięki naszemu systemowi umawiania wizyt online możesz z bezpiecznie odbyć wizytę w naszym salonie optycznym - wszystkie nasze oferty są stale dostępne!

Najwyższej jakości okulary progresywne + okulary progresywne Komfort za jedyne 859 zł*

Dodatkowo otrzymasz pudełko niespodziankę dla rodziny lub znajomych!

Średnia cena porównywalnych okularów na rynku to około 2500 zł* My oferujemy tą technologię w dyskontowej cenie 859 zł!* 

+ Pudełko niespodzianka dla rodziny lub znajomych!

IMG_3609

Przy zakupie otrzymasz Pudełko niespodziankę na Prezent - Pudełko zawiera bon upominkowy o Wartości minimum 80 zł a z odrobiną szczęścia nawet 200 zł, 400 zł lub okulary o wartości 859 zł gratis!* Oferta do wyczerpania zapasów!

Zarejestruj się swoim numerem telefonu do 30.06.2021, smsem wyślemy do Ciebie Naszą ofertę. Ofertę możesz zrealizować u ponad 130 optyków w całej Polsce

Nasza oferta:

2 pary okularów progresywnych za jedynie 859 zł*

  • Soczewki progresywne z 50% szerszym polem widzenia (index 1.5)
  • Dwie oprawki w prezencie, oprawka o wartości po 320 zł do wyboru z pośród ponad 250 modeli
  • Bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku*
  • Bez ryzyka - z 12 tygodniową gwarancją zwrotu pieniędzy
  • Pudełko niespodzianka dla Twojej rodziny lub przyjaciół

  Odbierz teraz - Czas niskich cen!

Co oznacza Gwarancja Zwrotu Pieniędzy?

Jeżeli oczekiwania Państwa co do nowych okularów nie zostaną spełnione, możemy je wymienić lub, w przeciągu 12 tygodni*, możecie je Państwo oddać otrzymując zwrot pieniędzy.

Zamów teraz Swój kupon zakupowy do naszej oferty Czas niskich cen!*

Mini-Einkaufscoupon-Study-tiefpreis-2021_pl

Co oznacza Gwarancja Zwrotu Pieniędzy?

Jeżeli oczekiwania Państwa co do nowych okularów nie zostaną spełnione, możemy je wymienić lub, w przeciągu 12 tygodni*, możecie je Państwo oddać otrzymując zwrot pieniędzy.

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<Co musicie Państwo zrobić jako osoba testująca okulary progresywne: biorąc udział zgadzacie się Państwo na wypełnienie raportu( 7-10 pytań) o użytkowaniu okularów ( czas odpowiedzi na nie to 2-3 min.). Zostanie on Państwu przesłany drogą mailową po 4 tygodniach noszenia okularów. Chcielibyśmy dowiedzieć się, czy są Państwo zadowoleni z naszych produktów, jakości widzenia, adaptacji do okularów , obsługi i doradztwa u optyka. Informacje zostaną przechowane wewnętrznie. Jeżeli nie będą Państwo chcieli odpowiedzieć na poszczególne pytania, zrozumiemy oczywiście tę decyzję, jednakże odpowiedź jest wiążąca.
*Oferta dotyczy dwóch 2 szkieł progresywnych w technologii FreeForm z lekkiego polimeru w indeksie 1.5 z utwardzeniem, superantyrefleksem i powłoką Cleancoat jak również oprawy z kolekcji brillen.pl w cenie 320 PLN.( wybór opraw zależny od salonu). Jedno szkło progresywne Premium z tymi właściwościami kosztuje zgodnie z aktualnymi reprezentatywnymi badaniami cen około 434 Euro , co wraz z oprawką za ok. 320 PLN wynosi ok. 948 Euro ( źródło : preise.gleitsichtglaeser.de). Przy zakupie okularów jedno- i/lub progresywnych z gamy brillen.pl, druga para okularów jednoogniskowych premium (o wartości 259 zł) lub progresywnych Komfort (o wartości 479 zł), każde z oprawką z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł, jest bezpłatna. Druga para okularów jest dostępna w wersji podstawowej, opcjonalne dodatki są dostępne tylko za dodatkową opłatą. Obie pary okularów muszą być zamówione tego samego dnia. Dodatkowo zawarte są: gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 12 tygodni od daty sprzedaży. Bezpłatne badanie wzroku, przy zakupie okularów . Zakresy technicznie możliwe dla produkcji.  Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23, 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 30.06.2021 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.