<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

Tylko do 31 grudnia**:  w brillen.pl Promocja Bożonarodzeniowa! Radość po trzykroć!

Już teraz zarezerwuj swoje okulary progresywne wykonane w najnowszej technologii w fenomenalnej cenie a drugie otrzymasz w prezencie*! Damy Ci jeszcze więcej: Dodatkowo otrzymasz Bon rabatowy o wartości 80 zł na prezent dla rodziny lub znajomych.

Średnia cena okularów progresywnych w Polsce to około 2500 zł brillen.pl – proponuje je w cenie promocyjnej –  Ta sama technologia ale fenomenalna cena tylko 859 zł* i dodatkowo sprezentujemy Ci jeszcze drugie okulary.* Na koniec otrzymasz kupon rabatowy owartości 80 zł na prezent dla rodziny lub znajomych.

Wielka promocja Bożonarodzeniowa:
tylko do 31 grudnia!

 

Tego możesz od nas oczekiwać: 

  • Soczewki progresywne w najnowszej technologii z 50% szerszym polem widzenia 
  • W prezencie, oprawka o wartości 320 zł do wyboru spośród ponad 250 modeli
  • bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku*
  • 100 % Gwarancji zwrotu pieniędzy
  • Drugie okulary gratis*
  • Kupon upominkowy 80 zł dla rodziny lub przyjaciół!*

 Wielka promocja Bożonarodzeniowa:
tylko do 31 grudnia!

 

Zarejestruj się do 31.12.2020** swoim numerem telefonu ofertę otrzymasz chwilę póżniej wiadomością SMS. Ofertę przedstawisz u Swojego lokalnego optyka. Sugerujemy również abyś w kolejnym kroku umówił wizytę poprzez nasz system aby uniknąć czekania na Swoją wizytę.

 

Co oznacza Gwarancja Zwrotu Pieniędzy?

Jeżeli oczekiwania Państwa co do nowych okularów nie zostaną spełnione, możemy je wymienić lub, w przeciągu 12 tygodni*, możecie je Państwo oddać otrzymując zwrot pieniędzy.

Tylko do 31.12.2020** "okulary progresywne wykonane w najnowszej technologii"
za 859 zł i drugie okulary w prezencie*!

Ticketsystem-faketicket

Co oznacza Gwarancja Zwrotu Pieniędzy?

Jeżeli oczekiwania Państwa co do nowych okularów nie zostaną spełnione, możemy je wymienić lub, w przeciągu 12 tygodni*, możecie je Państwo oddać otrzymując zwrot pieniędzy.

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<Co musicie Państwo zrobić jako osoba testująca okulary progresywne: biorąc udział zgadzacie się Państwo na wypełnienie raportu( 7-10 pytań) o użytkowaniu okularów ( czas odpowiedzi na nie to 2-3 min.). Zostanie on Państwu przesłany drogą mailową po 4 tygodniach noszenia okularów. Chcielibyśmy dowiedzieć się, czy są Państwo zadowoleni z naszych produktów, jakości widzenia, adaptacji do okularów , obsługi i doradztwa u optyka. Informacje zostaną przechowane wewnętrznie. Jeżeli nie będą Państwo chcieli odpowiedzieć na poszczególne pytania, zrozumiemy oczywiście tę decyzję, jednakże odpowiedź jest wiążąca.
*Oferta dotyczy dwóch 2 szkieł progresywnych w technologii FreeForm z lekkiego polimeru w indeksie 1.5 z utwardzeniem, superantyrefleksem i powłoką Cleancoat jak również oprawy z kolekcji brillen.pl w cenie 320 PLN.( wybór opraw zależny od salonu). Jedno szkło progresywne Premium z tymi właściwościami kosztuje zgodnie z aktualnymi reprezentatywnymi badaniami cen około 434 Euro , co wraz z oprawką za ok. 320 PLN wynosi ok. 948 Euro ( źródło : preise.gleitsichtglaeser.de). Przy zakupie okularów jedno- i/lub progresywnych z gamy brillen.pl, druga para okularów jednoogniskowych premium (o wartości 259 zł) lub progresywnych Komfort (o wartości 479 zł), każde z oprawką z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł, jest bezpłatna. Druga para okularów jest dostępna w wersji podstawowej, opcjonalne dodatki są dostępne tylko za dodatkową opłatą. Obie pary okularów muszą być zamówione tego samego dnia. Dodatkowo zawarte są: gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 12 tygodni od daty sprzedaży. Bezpłatne badanie wzroku, przy zakupie okularów . Zakresy technicznie możliwe dla produkcji.  Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami.
**Oferta jest ważna do 31.12.2020 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.