<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">
Header_11-2021_BComfortXmas_1920x968_desk_PL-1
Header_11-2021_BComfortXmas_390x844_mob_PL-1

Z świąteczną ofertą od brillen.pl taniej już być nie może!

1 para najwyższej jakości soczewek progresywnych z innowacyjną technologią FreeForm

teraz tylko 167,20 zł w tym DARMOWE badanie wzroku*.

i 24% zniżki na wszystkie oprawy, soczewki i uaktualnienia!

Wiedziałeś? Soczewki progresywne potrafią kosztować nawet 1859 zł

Nasza oferta:

  • Soczewki progresywne wykonane w najnowszej technologii FreeForm
  • Bezpłatne badanie wzroku
  • 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy

  • + 24 % rabatu na wszystkie oprawki
  • + 24 % rabatu na wszystkie dodatki

Wykonane na zamówienie soczewki progresywne 
za jedyne 167,20 zł zamiast 1859 zł

Co to znaczy FreeForm?

Dzięki innowacyjnej technologii FreeForm możesz cieszyć się ciągłym widzeniem we wszystkich obszarach - indywidualnie dostosowanym do potrzeb Twoich oczu! W przeciwieństwie do standardowych soczewek progresywnych, soczewki FreeForm pozwalają na precyzyjne dostosowanie różnych zakresów widzenia do Twoich wartości, dzięki czemu następuje płynne przejście bez zniekształceń pomiędzy zakresami bliskimi, pośrednimi i dalekimi w soczewce. Oznacza to, że nie tylko cieszysz się znacznie lepszym widzeniem niż w przypadku standardowych soczewek, ale również strefy widzenia są znacznie szersze. Kolejna zaleta: Twoje oczy szybciej przyzwyczajają się do nowych okularów progresywnych!

Odkryj nasz wyjątkowy świat oprawek!

Zaoszczędź 24% na wszystkich oprawkach z brillen.pl, na przykład na jedną z następujących oprawek brillen.pl z naszych stylowych kolekcji:

Banner_frames-collections_24-1920x691-PL

 

Zapewnij sobie 24% świąteczny rabat tutaj i kup soczewki progresywne
za jedyne 167,20 zł zamiast 1859 zł!*

Zapewnij sobie 24% świąteczny rabat tutaj i kup soczewki progresywne
za jedyne 167,20 zł zamiast 1859 zł!*

trust_icon-cmyk-pfade_PL

"Doskonała obsługa klienta, świetna jakość, różnorodność opraw do wyboru. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, omówiliśmy wszystkie możliwości. Cieszę się na moje nowe okulary".

Dominika

"Dobra jakość za świetną cenę. Kupiłem już dwie pary i obie są rewelacyjne. Obsługa kompetentna, mają duży wybór oprawek, pomogli świetnie w ich doborze!"

Grzegorz

"Serdecznie polecam, w stosunku do moich poprzednich okularów, widzę ogromną różnicę w cenie okularów ale nie widzę różnicy w ich jakości"

Marcin

* W okresie promocji brillen.pl oferuje 24% rabatu na wszystkie soczewki progresywne, ich dodatki i oprawy z oferty brillen.pl (podany przykład ceny dotyczy 2 nowoczesnych soczewek progresywnych FreeForm wykonanych z tworzywa sztucznego o indeksie 1.50 i wytrzymałej twardej powłoce; cena pary bez rabatu: 220 zł). Zniżka 24% dotyczy soczewek jednoogniskowych brillen.pl, ich dodatków oraz opraw z oferty brillen.pl (podany przykład ceny dotyczy 2 soczewek jednoogniskowych plastikowych o indeksie 1.50 z wytrzymałą twardą powłoką; cena pary bez zniżki: 15 zł). Zniżki obowiązują tylko przy zakupie soczewek brillen.pl w połączeniu z zakupem wybranej przez Ciebie oprawy z oferty brillen.pl. Wszystkie oferty zawierają 100% gwarancji zwrotu pieniędzy w ciągu 12 tygodni od daty wystawienia faktury. Standardowe badanie wzroku jest wliczone w cenę. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 15.01.2022 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG