<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

infoicon-rotAktualna informacja COVID:
Optycy pozostają otwarci nawet podczas kwarantanny. Dzięki naszemu systemowi umawiania wizyt online możesz z bezpiecznie odbyć wizytę w naszym salonie optycznym - wszystkie nasze oferty są stale dostępne!

2 pary okularów Progresywnych wykonanych w najnowszej technologii teraz zamiast 1598 zł za jedyne 479 zł!*

Dodatkowo otrzymasz pudełko niespodziankę dla rodziny lub znajomych!

Z brillen.pl robisz markowej jakości zakupy, u ponad 130 optyków w całej Polsce, w dyskontowych cenach. Teraz możesz zaoszczędzić jeszcze więcej: Kupując jedną parę okularów, otrzymasz dwie Pary okularów progresywnych (każda warta 479 zł) wykonanych w najnowszej technologii i dwie oprawki brillen.pl (o wartości 320 zł każda) bezkonkurencyjne niskiej cenie 479 zł .

+ Pudełko niespodzianka dla rodziny lub znajomych!

IMG_3609

Przy zakupie otrzymasz Pudełko niespodziankę na Prezent - Pudełko zawiera bon upominkowy o Wartości minimum 80 zł a z odrobiną szczęścia nawet 200 zł, 400 zł lub okulary o wartości 859 zł gratis!* Oferta do wyczerpania zapasów!

Zarejestruj się swoim numerem telefonu do 31.03.2021, smsem wyślemy do Ciebie Naszą ofertę. Ofertę możesz zrealizować u ponad 130 optyków w całej Polsce

Nasza oferta:

2 pary okularów progresywnych za jedynie 479 zł*

  • Soczewki progresywne z 30% szerszym polem widzenia (index 1.5)
  • Dwie oprawki w prezencie, oprawka o wartości po 320 zł do wyboru z pośród ponad 250 modeli
  • Bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku*
  • 100% gwarancji zwrotu pieniędzy
  • Drugie okulary w prezencie*
  • Pudełko niespodzianka dla Twojej rodziny lub przyjaciół

  Teraz tylko do 31 marca 2021!

Zamów teraz Swój kupon zakupowy do naszej Świątecznej oferty!*

Mini-Einkaufscoupon-Comfort-xmas-2021-box-PL

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Gwarancja zadowolenia

client-poland
data-security-poland

*W ofercie otrzymasz: dwa nowoczesne, progresywne szkła okularowe wykonane z lekkiego polimeru, index 1,5 z utwardzoną powłoką odporną na zarysowania. Dodatkowo po poprawnej rezerwacji wizyty otrzymasz u optyka, kupon upominkowy w kwocie 320zł na Twoje oprawki (Wybór może być różny u różnych optyków). Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie. Przy zakupie okularów jedno- i/lub progresywnych z gamy brillen.pl, druga para okularów jednoogniskowych premium (o wartości 259 zł) lub progresywnych Komfort (o wartości 479 zł), każde z oprawką z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł, jest bezpłatna. Druga para okularów jest dostępna w wersji podstawowej, opcjonalne dodatki są dostępne tylko za dodatkową opłatą. Obie pary okularów muszą być zamówione tego samego dnia.  W cenie oferujemy rozszerzoną gwarancję, w razie uszkodzenia okularów w pierwszym roku od daty zakupu, wymienimy je na nowe.  Przy niezadowoleniu w ciągu pierwszych 12 tygodni od daty wystawienia rachunku gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy. Przez pierwsze trzy miesiące masz czas na przetestowanie i decyzję o zatrzymaniu swoich szkieł progresywnych lub wymianie ich na dwie pary szkieł, jedne do dali, a drugie do bliży lub wymianie swoich szkieł na inne szkła progresywne. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie. Oferta ważna jest do 31.12.2020 i może zostać przedłużona przez SuperVista Poland Sp. z o.o. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 31.03.2021 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.