<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

Tylko do 31 października**: brillen.pl kończy sezon letni! wielką promocją!

Okulary progresywne zamówisz teraz z dyskontowej cenie 479 zł*. W wielkiej promocji brillen.pl kończącej sezon letni oszczędzasz podwójnie: Do zamówionych okularów progresywnych dostaniesz 2-gie okulary progresywne w prezencie*!

brillen.pl Promocja kończąca lato:
tylko do 31. października 2020**!

 

brillen.pl wypełnia właśnie wszystkie wolne terminy w ponad 100 salonach partnerskich w Polsce. Tylko teraz korzystając z tej limitowanej oferty postanowiliśmy do wysokiej jakości okularów progresywnych w dyskontowej cenie, pozwalającej Ci zaoszczędzić nawet do 70%** dodać 2-gie okulary całkiem w prezencie!

Tego możesz od nas oczekiwać: 

  • Wysokiej jakości soczewki z 30% szerszym polem widzenia
  • W prezencie, oprawka o wartości 320 zł do wyboru z pośród ponad 250 modeli
  • bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku*
  • 100 % Gwarancji zwrotu pieniędzy
  • i oczywiście drugie okulary gratis*

brillen.pl Promocja kończąca lato:
tylko do 31. października 2020**!

 

Zarejestruj się do 31.10.2020** swoim numerem telefonu ofertę otrzymasz chwilę póżniej wiadomością SMS. Ofertę przedstawisz u Swojego lokalnego optyka. Sugerujemy również abyś w kolejnym kroku umówił wizytę poprzez nasz system aby uniknąć czekania na Swoją wizytę.

Tylko do 31.10.2020** "okulary progresywne wykonane w nowej technologii" za 479 zł i drugie okulary w prezencie*!

Ticketsystem-faketicket

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Gwarancja zadowolenia

client-poland
data-security-poland

 

*Jedyne zobowiązanie wobec nas po zakupie soczewek progresywnych: Biorąc udział w tym badaniu, wyrażasz zgodę na wypełnienie raportu z 7–10 pytaniami (zajmuje to ok. 2–3 minuty). Zostanie on wysłany w wiadomości e-mail po sześciu tygodniach noszenia okularów z nowymi soczewkami progresywnymi. Chcielibyśmy się dowiedzieć, jak bardzo jesteś zadowolony z naszych produktów, a także uzyskać krótką ocenę jakości widzenia, dopasowania okularów i obsługi przez optyka. Informacje te przechowywane i przetwarzane są wewnętrznie. Jeśli nie chcesz odpowiadać na indywidualne pytania zawarte w raporcie, oczywiście uszanujemy tę decyzję, jednak w przypadku niespełnienia warunków uczestnictwa jesteśmy jednak zobowiązani do odstąpienia od umowy z przyczyn prawnych. Po dokonaniu oceny za pośrednictwem brillen.pl, optycy i dział rozwoju otrzymują bezpośrednią informację zwrotną na temat tego, co uczestnikom podobało się najbardziej i w jaki sposób produkt może zostać ulepszony. Wyniki testów dla poszczególnych produktów mogą zostać opublikowane na stronie www.brillen.pl oraz w wybranych mediach.

 *W ofercie otrzymasz: dwa nowoczesne, progresywne szkła okularowe wykonane z lekkiego polimeru, index 1,5 z utwardzoną powłoką odporną na zarysowania. Dodatkowo po poprawnej rezerwacji wizyty otrzymasz u optyka, kupon upominkowy w kwocie 320zł na Twoje oprawki (Wybór może być różny u różnych optyków). Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie. Przy zakupie okularów jedno- i/lub progresywnych z gamy brillen.pl, druga para okularów jednoogniskowych premium (o wartości 259 zł) lub progresywnych Komfort (o wartości 479 zł), każde z oprawką z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł, jest bezpłatna. Druga para okularów jest dostępna w wersji podstawowej, opcjonalne dodatki są dostępne tylko za dodatkową opłatą. Obie pary okularów muszą być zamówione tego samego dnia.  W cenie oferujemy rozszerzoną gwarancję, w razie uszkodzenia okularów w pierwszym roku od daty zakupu, wymienimy je na nowe.  Przy niezadowoleniu w ciągu pierwszych 12 tygodni od daty wystawienia rachunku gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy. Przez pierwsze trzy miesiące masz czas na przetestowanie i decyzję o zatrzymaniu swoich szkieł progresywnych lub wymianie ich na dwie pary szkieł, jedne do dali, a drugie do bliży lub wymianie swoich szkieł na inne szkła progresywne. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie. Oferta ważna jest do 31.12.2020 i może zostać przedłużona przez SuperVista Poland Sp. z o.o. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami.
**Oferta jest ważna do 31.10.2020 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.