Najlepsze oferty optyczne w Twoim mieście

Zawsze nowe oferty!

Skorzystaj ze specjalnych ofert online!

Soczewki jednoogniskowe gratis przy zakupie oprawy od 320 zł

Twoje brillenOkazje

Kod QR na 1 parę bezpłatnych soczewek jednoogniskowych z powłoką Premium przy zakupie oprawy za 320zł lub więcej.

Wybierz oprawę Premium z bogatej oferty brillen.pl u jednego z 150 lokalnych optyków i otrzymaj z kodem QR w swojej ofercie:

  • 1 parę bezpłatnych soczewek jednoogniskowych
  • Powłokę Premium z powłoką antyrefleksyjną i ochroną przed zarysowaniami
  • Badanie wzroku w cenie
  • Limit cenowy w akcji „Mrozimy Ceny Okularów” dla luksusowych dodatków
  • 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia

U jednego ze 150 optyków w Twojej okolicy: soczewki jednoogniskowe z powłoką antyreflesyjną gratis przy zakupie oprawy od 320 zł

  • 159 zł
  • 0 zł
  • Oszczędzasz 100%

brillen.pl pomaga i zaciąga hamulec cenowy: Dodaj luksusowe dodatki do swoich okularów, do końca roku ograniczamy cenę: na okulary progresywne w cenie 959 zł, za okulary jednoogniskowe w cenie 469 zł!

WAŻNE!

Z oferty można skorzystać jedynie w przypadku rezerwacji terminu wizyty.

* Oferta obejmuje 2 soczewki jednoogniskowe wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego (indeks 1,5) wraz z super powłoką antyrefleksyjną i twardą powłoką i obowiązuje tylko przy zakupie oprawki z szerokiej gamy produktów brillen.pl od 320 zł. Ponadto kod kuponu ważny dla tej oferty należy okazać optykowi brillen.pl podczas składania zamówienia. Późniejsze rabatowanie jest wykluczone. Elektroniczne otrzymanie kodu kuponu wymaga wcześniejszej rezerwacji wizyty u optyka brillen.pl i jest ważne przez 3 miesiące od momentu udanej rezerwacji.
Dodatkowo zawarte: badanie wzroku według standardowej procedury. Gwarancja zwrotu pieniędzy: w przypadku niezadowolenia w ciągu 60 dni od daty wystawienia faktury, oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. Akcja „Mrozimy Ceny Okularów” obejmuje wszystkie dodatki z wyjątkiem oprawek tytanowych, które są dostępne za dodatkową dopłatą w wysokości 200 zł. Dla ostrości widzenia powyżej 4 dpt polecamy super cienkie soczewki za dopłatą tylko 380 zł, które również nie są wliczone w „Mrozimy Ceny Okularów”.
Obszar dostawy w miarę możliwości technicznych i do wyczerpania zapasów. Oferta jest ograniczona do 500 kodów voucherów. Jeśli wszystkie dostępne bony zostały wykorzystane, ta oferta zakończy się, ale nie później niż 31.03.2023. Oferta firmy SuperVista Poland sp. z o.o. Ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg.


whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms