Najlepsze oferty optyczne w Twoim mieście

Zawsze nowe oferty!

Skorzystaj ze specjalnych ofert online!

Mamy nowe wolne terminy: Zarezerwuj już dziś i zaoszczędź na naszych promocyjnych cenach! Obecnie otrzymasz dwie pary okularów progresywnych NEXT Premium

Zarezerwuj termin, który stał się dostępny u optyka w pobliżu i w krótkim czasie zaoszczędź 180 zł przy zakupie dwupaku okularów progresywnych NEXT Premium!

Zarezerwuj wizytę na dziś, a otrzymasz: 2 pary okularów progresywnych z soczewkami progresywnymi NEXT za jedyne 579 zł zamiast regularnych 1518 zł. Zarejestruj termin wizyty dzisiaj lub jutro i otrzymaj dodatkowy rabat w wys 180 zł. Zarezerwuj wizytę pojutrze – zaoszczędź 140 zł

 1. Już dziś zarezerwuj wizytę Last Minute
 2. Otrzymaj kupon Last Minute
 3. Zaoszczędź

Szczegóły produktu:

 • 2 pary lekkich soczewek progresywnych NEXT nowej generacji
 • w tym oprawki z kolekcji „Classic”
 • w tym badanie wzroku w celu określenia aktualnych mocy soczewek
 • w cenie gwarancja zadowolenia lub zwrotu pieniędzy

Czym jest technologia NEXT?

W serii NEXT zastosowano nową optymalizację konstrukcji, aby osiągnąć wyjątkową wydajność optyczną. Optymalizacja powierzchni soczewki w kierunku poziomym i pionowym uwzględnia indywidualną receptę i wymiary oprawki.
Zniekształcenia w obrębie oprawki są zmniejszone. Oznacza to ,że soczewka dostosowana jest do każdego użytkownika i każdej oprawy , tworząc konstrukcję z doskonałym połączeniem komfortu i jakości widzenia. Soczewka ta jest zalecana dla użytkowników, którzy chcą mieć bardzo duże pole widzenia na wszystkich odległościach. Soczewka progresywna NEXT może być zoptymalizowana opcjonalnie do dali, bliży lub do dali i bliży w zależności od preferencji wizualnych klienta.

Zalety okularów progresywnych NEXT:

 • Większy zasięg widzenia
 • Minimalizacja zniekształceń obrazu
 • Wyjątkowy komfort widzenia
 • Wyraźne widzenie w każdym kierunku
 • Optymalizacja soczewki dostosowana do kształtu oprawy
 • Optymalna jakość obrazu nawet przy wysokich wartościach recept

Wypróbuj je bez ryzyka, z naszą gwarancją satysfakcji lub obietnicą zwrotu pieniędzy: dajemy Ci 100% gwarancję zwrotu pieniędzy!

Ograniczenia i czas trwania
Oferowanych jest tylko 500 kuponów rabatowych. Oferta zakończy się po wykorzystaniu wszystkich dostępnych kuponów, jednak nie później niż 30.09.2022.

Rezerwacja i płatność

Rezerwujesz swoją ofertę i umawiasz się na realizację kuponu rabatowego w autoryzowanym salonie brillen.pl. Następnie wyślemy Ci e-mailem i SMS-em Twój kupon rabatowy z ofertą i wszystkimi informacjami.

Płacisz za swoją brillenokazję dopiero po zrealizowaniu kuponu rabatowego u lokalnego optyka brillen.pl, do którego za kilka dni trafią okulary.

WAŻNE!

Z oferty można skorzystać wyłącznie rezerwując termin.

Podaj numer telefonu, aby otrzymać kod rabatowy na wybraną brillenokazję

 • 1518 zł
 • 579 zł
 • OSZCZĘDZASZ 62%

*Oferta obejmuje 1 parę soczewek progresywnych marki STEINER-Vision, wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego o indeksie 1,50 z wytrzymałą twardą powłoką oraz dowolnie wybraną oprawę z kolekcji brillen.pl Classic o wartości 90 zł (wybór opraw może się różnić w zależności od optyka). Oferta ograniczona do 100 kuponów. W przypadku niezadowolenia w ciągu 8 tygodni od daty wystawienia faktury oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy — w przypadku jej żądania, należy zwrócić okulary. Oferta jest ograniczona do 500 kodów kuponów. Badanie wzroku przeprowadzanie jest zgodnie ze standardową procedurą i jest darmowe w przypadku zakupu okularów. Oferta firmy SuperVista Poland sp. z o.o. Ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta jest ważna do 30.09.2022 (data rejestracji).


whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms