<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

+++ Nasi optycy są do Państwa dyspozycji +++ !aktualne informacje o Koronawirusie! +++ Terminy odbywają się normalnie +++ Optycy są poinformowani o środkach bezpieczeństwa +++

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

Tylko teraz jednoogniskowe okulary przeciwsłoneczne w cenie 259 zł!

PLUS: Oprawka o wartości 320 zł wliczona w tą cenę

Lato w pełni a my zawsze powinniśmy chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dlatego na krótki czas mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę za jedyne 259 zł* otrzymasz: 

  • Lekkie soczewki z tworzywa sztucznego CR39 do dali lub bliży (indeks 1.5)
  • Barwienie przeciwsłoneczne z 100% ochrony przed UV w kolorze szarym, zielonym lub brązowym
  • Utwardzona powłoka
  • Profesjonalne badanie wzroku, konsultacja u potyka w Twojej okolicy*
  • Bez ryzyka - z 12 tygodniową gwarancją zwrotu pieniędzy* 
  • Dodatkowo w ofercie: Oprawka wartości 320 zł*

Zarezerwuj już teraz specjalną cenę za okulary przeciwsłoneczne wypełniając formularz i umów się bezpośrednio online z optykiem w Twojej okolicy!

Następnie otrzymasz kod rabatowy, który należy przedstawić naszemu optykowi.

Już teraz zarezerwuj swoją ofertę wpisując numer telefonu. Link z wybraną ofertą otrzymasz za kilka minut w wiadomości SMS.

Ticketsystem-faketicket

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

*W ofercie otrzymasz: dwa nowoczesne ekskluzywne szkła okularowe wykonane z lekkiego polimeru (CR39; Index 1,5) w cenie utwardzana powłoka i barwienie przeciwsłoneczne. Dodatkowo po dokonanej rezerwacji wizyty otrzymasz kupon upominkowy w  kwocie 320zł na Twoje oprawki z kolekcji Gino Vega (Wybór może być różny u różnych optyków). Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie. W cenie oferujemy rozszerzoną gwarancję, w razie uszkodzenia okularów w pierwszym roku od daty zakupu, wymienimy je na nowe. Dodatkowo: przy niezadowoleniu w ciągu pierwszych 12 tygodni od daty wystawienia rachunku gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych.Oferta ważna jest do 31.12.2020 i może zostać przedłużona przez SuperVista Poland Sp. z o.o. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami.