<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

infoicon-rotAktualna informacja COVID:
Optycy pozostają otwarci nawet podczas kwarantanny. Dzięki naszemu systemowi umawiania wizyt online możesz bezpiecznie odbyć wizytę w naszym salonie optycznym - wszystkie nasze oferty są stale dostępne! 

Jednoogniskowe okulary przeciwsłoneczne premium za 359 zł!*

Nadeszła wiosna - przywitajmy ją odpowiednio! Z naszymi stylowymi jednoogniskowymi okularami przeciwsłonecznymi jesteś nie tylko zawsze modny, ale także zabezpieczony przeciw szkodliwemu promieniowaniu UV!

Dodatkowo otrzymasz pudełko niespodziankę dla rodziny lub znajomych!

IMG_3609

Przy zakupie otrzymasz Pudełko niespodziankę na Prezent - Pudełko zawiera bon upominkowy o Wartości minimum 80 zł a z odrobiną szczęścia nawet 200 zł, 400 zł lub okulary gratis!* Oferta do wyczerpania zapasów!

Zarejestruj się swoim numerem telefonu do 30.09.2021, smsem wyślemy do Ciebie Naszą ofertę. Ofertę możesz zrealizować u ponad 140 optyków w całej Polsce

Nasza oferta:

Jednoogniskowe okulary przeciwsłoneczne za jedynie 359zł*

  • Lekkie soczewki wykonane w technologi Freeform do dali lub bliży (index 1.5)
  • Barwienie przeciwsłoneczne ze 100% ochrony przed promieniowaniem UV
  • Gratis oprawy okularowe o wartości 320 zł do wyboru spośród ponad 250 modeli*
  • Bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku*
  • Bez ryzyka - z 12 tygodniową gwarancją zwrotu pieniędzy
  • Pudełko niespodzianka dla Twojej rodziny lub przyjaciół

  Tylko teraz!

Zamów kupon na gwarantowaną najniższą cenę już teraz!*

Mini-Einkaufscoupon-SingleVision_Sun-2021_PL

Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

*W ofercie otrzymasz: dwa nowoczesne ekskluzywne szkła okularowe wykonane z lekkiego polimeru (CR39; Index 1,5) w cenie utwardzana powłoka i barwienie przeciwsłoneczne. Dodatkowo po dokonanej rezerwacji wizyty otrzymasz kupon upominkowy w  kwocie 320zł na Twoje oprawki z kolekcji Gino Vega (Wybór może być różny u różnych optyków). Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Standardowe badanie wzroku, przy zakupie okularów, w cenie. W cenie oferujemy rozszerzoną gwarancję, w razie uszkodzenia okularów w pierwszym roku od daty zakupu, wymienimy je na nowe. Dodatkowo: przy niezadowoleniu w ciągu pierwszych 12 tygodni od daty wystawienia rachunku gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23, 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 30.09.2021 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.