<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">
Grafika_11-2021_XMAS_okulary_progresywne_1920x968_desk_PL
Header_11-2021_XMAS_Eyeglassses_390x844_mob_PL

 

Zrób sobie prezent - w świątecznej promocji brillen.pl!


Nowe okulary już od 167 zł i 24% zniżki na wszystkie soczewki i oprawki, w tym DARMOWE badanie wzroku*.

 

FIND YOUR STORE AND BOOK NOW! 

 

Ponad 40?

Problemy z czytaniem? 

Za dodatkowe 160 zł proponujemy okulary do czytania i do dali jako jedne. . Otrzymasz soczewki progresywne z technologią FreeForm !

Wiedziałeś? Soczewki progresywne w naszej jakości, potrafią kosztować nawet 1859 zł

Jak działa FreeForm ?

×
Dzięki innowacyjnej technologii FreeForm możesz cieszyć się szerszym, wyraźnym obszarem widzenia - indywidualnie dostosowanym do potrzeb Twoich oczu! W przeciwieństwie do standardowych soczewek progresywnych, w soczewkach FreeForm poszczególne obszary widzenia mogą być precyzyjnie dostosowane do Twoich wymiarów wzroku, dzięki czemu soczewka płynnie przechodzi pomiędzy bliskimi, średnimi i dalekimi obszarami widzenia bez zniekształceń. W rezultacie, nie tylko cieszysz się znacznie lepszym widzeniem niż w przypadku standardowych soczewek, ale również strefy widzenia są znacznie szersze. Kolejna zaleta: Twoje oczy szybciej przyzwyczajają się do nowych soczewek progresywnych!

iStock-1307914881

 

brillen_XMAS_home_B_1920x968_desk_PL

 

Więcej o naszych dodatkach

"Doskonała obsługa klienta, świetna jakość, różnorodność opraw do wyboru. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, omówiliśmy wszystkie możliwości. Cieszę się na moje nowe okulary".

Dominika

"Serdecznie polecam, w stosunku do moich poprzednich okularów, widzę ogromną różnicę w cenie okularów ale nie widzę różnicy w ich jakości"

Marcin

"Dobra jakość za świetną cenę. Kupiłem już dwie pary i obie są rewelacyjne. Obsługa kompetentna, mają duży wybór oprawek, pomogli świetnie w ich doborze!"

Grzegorz

* W okresie promocji brillen.pl oferuje 24% rabatu na wszystkie soczewki progresywne, ich dodatki i oprawy z oferty brillen.pl (podany przykład ceny dotyczy 2 nowoczesnych soczewek progresywnych FreeForm wykonanych z tworzywa sztucznego o indeksie 1.50 i wytrzymałej twardej powłoce; cena pary bez rabatu: 220 zł). Zniżka 24% dotyczy soczewek jednoogniskowych brillen.pl, ich dodatków oraz opraw z oferty brillen.pl (podany przykład ceny dotyczy 2 soczewek jednoogniskowych plastikowych o indeksie 1.50 z wytrzymałą twardą powłoką; cena pary bez zniżki: 15 zł). Zniżki obowiązują tylko przy zakupie soczewek brillen.pl w połączeniu z zakupem wybranej przez Ciebie oprawy z oferty brillen.pl. Wszystkie oferty zawierają 100% gwarancji zwrotu pieniędzy w ciągu 12 tygodni od daty wystawienia faktury. Standardowe badanie wzroku jest wliczone w cenę. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 15.01.2022 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG