Najlepsze oferty optyczne w Twoim mieście

Zawsze nowe oferty!

Skorzystaj ze specjalnych ofert online!

Soczewki biurowe FreeForm gratis przy zakupie oprawy od 320 zł

Twoja brillen.okazja Do kupienia u 150 optyków – również w pobliżu Ciebie!

Z kuponem otrzymujesz 1 parę soczewek biurowych w technologii FreeForm gratis wraz z badaniem wzroku przy zakupie oprawy od 320 zł

Te specjalne soczewki umożliwiają komfortowe widzenie podczas pracy przy komputerze, abyś mógł bez problemu czytać dokumenty, oglądać monitor w pełnej szerokości, a także wyraźnie widzieć swojego rozmówcę w odległości do ok. 4 metrów.

Szerokie pole widzenia odciąża szyję i ramiona oraz utrzymujesz zrelaksowaną postawę głowy podczas patrzenia na monitor.

Szczegóły produktu:

  1. 1 para soczewek biurowych FreeForm wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego (indeks 1,5)
  2. Badanie wzroku w celu określenia aktualnych wartości soczewek
  3. Gwarancja zadowolenia lub zwrotu pieniędzy

Co to znaczy FreeForm? Dzięki innowacyjnej technologii FreeForm w soczewkach biurowych możesz cieszyć się płynnym widzeniem w zakresie pośrednim i bliskim – są one indywidualnie dopasowane do potrzeb Twoich oczu! Również Twoi rozmówcy są dobrze widoczni w odległości do ok. 4 metrów! W przeciwieństwie do standardowych soczewek biurowych, soczewki FreeForm pozwalają na precyzyjne dopasowanie różnych obszarów widzenia do Twoich mocy, dzięki czemu możliwe jest płynne przejście bez zniekształceń pomiędzy strefami bliskimi i pośrednimi; Oznacza to, że nie tylko cieszysz się znacznie lepszym widzeniem niż w przypadku standardowych soczewek, ale również strefy widzenia znacznie szersze Kolejny plus: Twoje oczy szybciej przyzwyczajają się do nowych soczewek progresywnych!.

Szczegóły produktu:

  • 2 soczewki biurowe FreeForm z utwardzeniem 
  • Darmowe badanie wzroku przy zakupie okularów
  • Gwarancja zadowolenia lub 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Warunki

Ograniczenia i czas trwania Oferta dotyczy wyłącznie zakupu oprawki od 320 zł z bogatej oferty brillen.pl. W sumie oferowanych jest tylko 500 bonów. Jeśli wszystkie dostępne bony zostaną wykorzystane, oferta ta kończy się najpóźniej 31.10.2022 r. Rezerwacja i płatność Rezerwujesz swoją brillen.okazję i umawiasz się na realizację bonu u autoryzowanego partnera brillen.pl. Następnie wyślemy Ci e-mailem i SMS-em voucher na wybraną brillen.okazję ze wszystkimi informacjami. Za transakcję płacisz dopiero po zrealizowaniu kuponu u lokalnego optyka brillen.pl., a kilka dni później Twoje gotowe okulary będą w drodze do optyka.

WAŻNE!

Z oferty można skorzystać wyłącznie rezerwując termin.

Dostępne u 150 optyków – również w Twojej okolicy:
soczewki do pracy przy komputerze gratis przy zakupie oprawki za min. 320 zł

  • 200 zł
  • 0 zł
  • OSZCZĘDZASZ 100%

*Oferta obejmuje parę soczewek biurowych Free Form wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego (CR39; indeks 1,5) z twardą powłoką oraz dowolnie wybraną oprawę z kolekcji brillen.pl Classic o wartości od 320 zł (wybór opraw może się różnić w zależności od optyka). Oferta jest ograniczona do 500 kodów. W przypadku niezadowolenia w ciągu 12 tygodni od daty wystawienia faktury oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy — w przypadku jej żądania, należy zwrócić okulary. Badanie wzroku przeprowadzanie jest zgodnie ze standardową procedurą i jest darmowe w przypadku zakupu okularów. Oferta firmy SuperVista Poland sp. z o.o. Ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta jest ważna do 31.12.2022 (data rejestracji).


whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms