Najlepsze oferty optyczne w Twoim mieście

Zawsze nowe oferty!

Skorzystaj ze specjalnych ofert online!

Okulary progresywne + przeciwsłoneczne okulary progresywne, obie pary wykonane w technologii FreeForm

okulary z barwieniem przeciwsłonecznym

Z kuponem otrzymasz 2 pary okularów progresywnych wykonanych w technologii FreeForm – dodatkowo otrzymasz 25% zniżki na wszystkie dodatki!

 1. Zarezerwuj wizytę.
 2. Otrzymaj voucher z kodem rabatowym.
 3. Przyjdź na spotkanie do lokalnego optyka.
 4. Skorzystaj z oferty ze specjalną zniżką.
 • 2 pary soczewek progresywnych wykonanych w technologii FreeForm z tworzywa sztucznego ( index 1.5) oraz w tym jedna para z barwieniem przeciwsłonecznym.
 • 2 dowolnie wybrane oprawki w cenie 90 zł z kolekcji Classic z brillen.pl.
 • Darmowe badanie wzroku w cenie.
 • Gwarancja zadowolenia lub 100% gwarancja zwrotu pieniędzy.

Oferta
Łącznie w ofercie znajduje się tylko 500 voucherów. Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych voucherów oferta się kończy. Oferta trwa do 30 września 2022 r.

Rezerwacja i płatność
Zarezerwuj ofertę i umów się na realizację bonu u autoryzowanego partnera brillen.pl. Następnie wyślemy Ci pocztą elektroniczną i SMS-em Twój kupon wraz z zestawieniem wszystkich informacji.

Zapłacisz za swoją ofertę dopiero po zrealizowaniu bonu u optyka brillen.pl na miejscu, a kilka dni później Twoje gotowe okulary będą już w drodze do Twojego optyka.

WAŻNE!

Z oferty można skorzystać jedynie w przypadku rezerwacji terminu wizyty.

Podaj numer telefonu, aby otrzymać kod rabatowy na wybraną brillenokazję

 • 908 zł
 • 688,50 zł
 • Oszczędzasz 32%

Oferta obejmuje 2 pary soczewek progresywnych wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego ( indeks 1,5) z twardą powłoką w tym jedna para z barwieniem przeciwsłonecznym oraz 2 pary oprawek z kolekcji brillen Classic o wartości 90 zł każda. Oferta jest ograniczona do 500 kodów rabatowych. Dodatkowo kod kuponu ważny dla tej oferty należy okazać optykowi brillen.pl podczas składania zamówienia. Późniejsze dopisywanie do rachunku jest wykluczone. Elektroniczne otrzymanie kodu kuponu wymaga wcześniejszej rezerwacji terminu u optyka brillen.pl i jest ważne przez 3 miesiące od momentu pomyślnej rezerwacji. Cena zawiera: Badanie wzroku zgodnie ze standardowymi procedurami wliczone w cenę. Obszar dostawy w miarę możliwości technicznych i do wyczerpania zapasów. Oferta jest ograniczona do 500 kodów kuponów. Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych kuponów oferta zostanie zakończona, jednak nie później niż 30 września 2022 roku. Oferta firmy SuperVista Poland sp. z o.o. Ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta jest ważna do 30.09.2022 (data rejestracji).


whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms