Najlepsze oferty optyczne w Twoim mieście

Zawsze nowe oferty!

Skorzystaj ze specjalnych ofert online!

Nasza pomoc w czasie kryzysu dla seniorów po 60. roku życia: Twój wiek ( w %) jako rabat na wysokiej klasy soczewki progresywne od STEINER-Vision.

Mówimy STOP inflacji! Dlatego STEINER-Vision, we współpracy ze 150 lokalnymi optykami, przyznaje „Twój wiek jako % oszczędności” na najnowsze wysokiej klasy soczewki progresywne tradycyjnej firmy wyłącznie dla brillen.pl!

Dzięki kuponowi możesz nabyć u optyka w pobliżu te wysoce kompatybilne soczewki z rabatem wiekowym; Twój wiek jako % oszczędności

Twój wiek = Twoja zniżka w %

Masz 60 lat? Wtedy oszczędzasz 60 % i płacisz tylko 1039,60 zamiast 2599 zł .

Masz 65 lat? Wtedy oszczędzasz 65 % i płacisz tylko 909,65 zł zamiast 2599 zł.

Masz 70 lat? Wtedy oszczędzasz 70 % i płacisz tylko 779,70 zł zamiast 2599 zł

 1. Zarezerwuj wizytę.
 2. Otrzymaj voucher z kodem rabatowym.
 3. Przyjdź na spotkanie do lokalnego optyka.
 4. Zaoszczędź

Szczegóły produktu:

 • 1 para ultranowoczesnych soczewek progresywnych najnowszego technologii firmy STEINER-Vision wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego (indeks 1,5).
 • W tym super powłoka antyrefleksyjna, 4-krotnie mocniejsza ochrona przed zarysowaniami i nano powłoka
 • Badanie wzroku w celu określenia aktualnych wartości soczewek
 • Twój wiek w % jako oszczędność
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrotu pieniędzy

To właśnie sprawia, że soczewki progresywne NEXT są tak wyjątkowe

Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu w soczewkach progresywnych NEXT możemy zagwarantować natychmiastową tolerancję i super płynne przejścia z widzenia do dali do bliży.

Wypróbuj je bez ryzyka, z naszą gwarancją satysfakcji lub obietnicą zwrotu pieniędzy: dajemy Ci 100% gwarancję zwrotu pieniędzy!

Ograniczenia i czas trwania
Oferowanych jest tylko 500 kuponów rabatowych. Oferta zakończy się po wykorzystaniu wszystkich dostępnych kuponów, jednak nie później niż 31.12.2022 r.

Rezerwacja i płatność

Rezerwujesz swoją ofertę i umawiasz się na realizację kuponu rabatowego w autoryzowanym salonie brillen.pl. Następnie wyślemy Ci e-mailem i SMS-em Twój kupon rabatowy z ofertą i wszystkimi informacjami.

Płacisz za swoją brillen.okazję dopiero po zrealizowaniu kuponu rabatowego u lokalnego optyka brillen.pl, do którego za kilka dni trafią okulary.

WAŻNE!

Z oferty można skorzystać jedynie w przypadku rezerwacji terminu wizyty.

Dostępne u 150 optyków w Twojej okolicy: Twój wiek ( w %) jako rabat na wysokiej klasy soczewki progresywne od STEINER-Vision.

 • 2599 zł
 • Twój wiek = Twój rabat

*Oferta obejmuje 1 parę wysokiej klasy soczewek progresywnych (indeks 1,5) z oferty firmy STEINER-Vision. Rabat na soczewki wynosi maksymalnie 70% ceny katalogowej. Dodatkowo zawiera: badanie oczu według standardowych procedur. Gwarancja zwrotu pieniędzy: w przypadku niezadowolenia w ciągu 60 dni od daty wystawienia faktury, udzielamy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. Obszar dostawy w miarę możliwości technicznych i do wyczerpania zapasów. Oferta jest ważna do 31.12.2022 (data zamówienia). Oferta firmy SuperVista Poland sp. z o.o. Ul. Dubois 23, 78-100 Kołobrzeg. Łączenie z innymi rabatami i promocjami jest wykluczone.


whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms