Brillen.pl "Mrozimy Ceny Okularów" Nie płać więcej niż 959 zł za swoje okulary progresywne Premium ze wszystkimi możliwymi dodatkami.
Brillen.pl "Mrozimy Ceny Okularów" Nie płać więcej niż 959 zł za swoje okulary progresywne Premium ze wszystkimi możliwymi dodatkami.

Dyskont okularowy brillen.pl pomaga w kryzysie: dzięki akcji „Mrozimy Ceny Okularów”

Kompletna para okularów progresywnych kosztuje teraz z bonusem powitalnym tylko 255 zł zamiast 439 zł.

A dzięki akcji „Mrozimy Ceny Okularów” okulary progresywne mogą kosztować nie więcej niż 959 zł* nawet przy najlepszym wyposażeniu i z uwzględnieniem najlepszych oprawek.

Jak każdy klient wie, dobre okulary stają się drogie z dodatkami i ulepszeniami. Dzięki akcji ” Mrozimy Ceny Okularów” można teraz skonfigurować parę wysokiej klasy okularów progresywnych zamiast „standardowej” pary. Nigdy nie zapłacisz więcej niż 959 zł, nawet jeśli skonfigurujesz okulary z drogimi dodatkami, za które u innych dostawców musiałbyś zapłacić ponad 4000zł *.

Zarezerwuj swoją ofertę już teraz i umów się na niezobowiązujące spotkanie z optykiem.

Przy umówionym terminie otrzymasz kupon z kodem na ofertę „Mrozimy Ceny Okularów”

W salonie optycznym możesz wybrać wszystkie dodatki do swoich okularów a cena okularów zostanie obniżona do maks. 959 zł

Dowolny wybór dodatków:

Nasi klienci o nas:

*Oferta obejmuje 1 parę soczewek progresywnych nowej generacji wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego z wytrzymałą twardą powłoką, super powłoką antyrefleksyjną i nanopowłokę, a także wybraną przez Ciebie oprawę z kolekcji brillen.pl; oprawy tytanowe za dopłatą tylko 200zł .(wybór opraw może się różnić w zależności od optyka). Dla ostrości wzroku powyżej 4 dpt polecamy dodatkowe cienkie materiały za dopłatą 380 zł
Można też bezpłatnie wybrać opcjonalne barwienie przeciwsłoneczne lub samoprzyciemniające się. Dodatkowo zawarte: W przypadku niezadowolenia w ciągu 60 dni od daty wystawienia faktury, oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. W zestawie badanie wzroku według standardowej procedury. Termin dostawy w miarę możliwości technicznych i do wyczerpania zapasów. Oferta firmy SuperVista Poland Sp. z o.o. ul. Dubois 23 , 78-100 Kołobrzeg. Oferta jest ważna do 31.03.2023 r. Okres obowiązywania oferty może zostać zmieniony przez SuperVista Poland Sp. z o.o.

View more

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms