Najlepsze oferty optyczne w Twoim mieście

Zawsze nowe oferty!

Skorzystaj ze specjalnych ofert online!

Soczewki progresywne FreeForm lub soczewki jednoogniskowe premium za 0 zł przy zakupie oprawek*

Z kuponem otrzymasz 1 parę soczewek progresywnych FreeForm z utwardzeniem gratis przy zakupie oprawek za min. 320 zł badanie wzroku w cenie!

Umożliwią Ci komfortowe widzenie dali, bliży i obszarów pośrednich.

 1. Zarezerwuj wizytę.
 2. Otrzymaj voucher z kodem rabatowym.
 3. Przyjdź na spotkanie do lokalnego optyka.
 4. Skorzystaj z oferty ze specjalną zniżką.

Szczegóły oferty:

  Voucher na bezpłatne soczewki progresywne FreeForm lub bezpłatne soczewki jednoogniskowe premium z super antyrefleksyjną powłoką i warstwą chroniącą przed zarysowaniami.
  Obie oferty automatycznie obejmują ofertę ” Mrozimy ceny okularów” nigdy nie płacisz więcej niż 959 zł za okulary progresywne lub 469 zł za okulary jednoogniskowe, nawet jeśli kupujesz dodatki lub oprawki, które kosztują znacznie więcej!
 • 1 Para nowoczesnych soczewek progresywnych FreeForm wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego (index 1.5) z utwardzeniem
 • Badanie wzroku w cenie
 • Gwarancja zadowolenia lub zwrotu pieniędzy

Co to znaczy FreeForm?

Dzięki innowacyjnej technologii FreeForm możesz cieszyć się płynnym widzeniem w zakresie dali, bliży i obszarach pośrednich  – są one indywidualnie dopasowane do potrzeb Twoich oczu!  W przeciwieństwie do standardowych soczewek progresywnych, soczewki FreeForm pozwalają na precyzyjne dopasowanie różnych obszarów widzenia do Twoich mocy, dzięki czemu możliwe jest płynne przejście bez zniekształceń pomiędzy strefami dalekimi, bliskimi i pośrednimi. Oznacza to, że nie tylko cieszysz się znacznie lepszym widzeniem niż w przypadku standardowych soczewek, ale również strefy widzenia są znacznie szersze. Kolejny plus: Twoje oczy szybciej przyzwyczajają się do nowych soczewek progresywnych!.

Oferta
Łącznie w ofercie znajduje się tylko 500 voucherów. Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych voucherów oferta się kończy. Oferta trwa do 31.10.2022 r.

Rezerwacja i płatność
Zarezerwuj ofertę i umów się na realizację bonu u autoryzowanego partnera brillen.pl. Następnie wyślemy Ci pocztą elektroniczną i SMS-em Twój kupon wraz z zestawieniem wszystkich informacji.

Zapłacisz za swoją ofertę dopiero po zrealizowaniu bonu u optyka brillen.pl na miejscu, a kilka dni później Twoje gotowe okulary będą już w drodze do Twojego optyka.

brillen.pl pomaga w kryzysie gospodarczym dzięki akcji ”Mrozimy Ceny Okularów” w trudnych czasach. Dzięki akcji  „Mrozimy Ceny Okularów” zapewniamy, że Twoje okulary, nawet przy najlepszym wyborze dodatków oraz z najlepszymi oprawkami, nie będą droższe niż 959 zł.*

WAŻNE!

Z oferty można skorzystać jedynie w przypadku rezerwacji terminu wizyty.

U jednego ze 150 optyków w Twojej okolicy: soczewki gratis przy zakupie oprawy!

 • 349 zł
 • 0 zł
 • OSZCZĘDZASZ 100%

*Oferta obejmuje parę soczewek progresywnych Premium wyprodukowanych w innowacyjnej technologii FreeForm, wykonanych z lekkiego tworzywa sztucznego o indeksie 1,50 z wytrzymałą twardą powłoką oraz jedna dowolnie wybrana oprawa z kolekcji brillen.pl o wartości co najmniej 320 zł (wybór opraw może się różnić w zależności od optyka). Oferta ograniczona do 500 kuponów rabatowych. W przypadku niezadowolenia w ciągu 12 tygodni od daty wystawienia faktury oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy — w przypadku jej żądania, należy zwrócić okulary. Badanie wzroku przeprowadzanie jest zgodnie ze standardową procedurą i jest darmowe w przypadku zakupu okularów. Oferta firmy SuperVista Poland sp. z o.o. Ul. Dubois 23 78-100 Kołobrzeg. Oferta jest ważna do 31.12.2022 r. (data rejestracji).


whatsApp

Currently this service is not available

info.call 729 086 001

label.cancel

Currently this service is not available

label.cancel

X

We will call you back as you wished!

Request a call back

Request a call back all details information

error.select_reason error.enter_valid_phone

Request a call back service tiime information

error.terms