<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">

Jetzt Angebots-Ticket anfordern – kostenlos und unverbindlich <<<

infoicon-rotAktualna informacja COVID:
Optycy pozostają otwarci nawet podczas kwarantanny. Dzięki naszemu systemowi umawiania wizyt online możesz bezpiecznie odbyć wizytę w naszym salonie optycznym - wszystkie nasze oferty są stale dostępne!

Ostrzej niż kiedykolwiek: Najwyższej jakości soczewki od STEINER-Vision!
Odbierz teraz swój własny kod rabatowy!

STEINER-Vision Produkuje soczewki najwyższej jakości.
Tylko w Brillen.pl otrzymasz jedyny w swoim rodzaju rabat w wysokości lat które aktualnie posiadasz na soczewki tej topowej marki!
Maksymalny możliwy rabat to 70%!

Jeśli masz 63 lata Twój rabat, wyniesie 63%!

Odbierz teraz tę fantastyczną ofertę:

  • Najwyższej jakości soczewki marki STEINER-Vision z rabatem za wiek!
  • 70% szersze pole widzenia i ostrość HD
  • Duży wybór darmowych oprawek o wartości 320 zł* 
  • Bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku
  • Brak ryzyka - z 60-cio dniową gwarancją zwrotu pieniędzy* 

Wystarczy zarejestrować się do 30.06.2021 r. podając swój numer telefonu komórkowego a my wyślemy Ci twój Kupon zakupowy z osobistym kodem rabatowym. Kod ten możesz zrealizować u ponad 140 optyków w Polsce - także w Twojej okolicy.

100-geld-zuruck-garantie Co oznacza gwarancja zadowolenia?

Jeśli nie przyzwyczaisz się do swoich nowych okularów w ciągu 60 dni lub nie spełniły one Twoich oczekiwań, przyjdź a my zwrócimy Ci kwotę, którą za nie zapłaciłeś.

Odbierz swój osobisty
rabat za twój wiek


Wizyta w brillen.pl? Bezkontaktowo i bezpiecznie

Jetzt Angebots-Ticket anfordern – kostenlos und unverbindlich <<<

* Oferta obejmuje 2 soczewki z serii STEINER-Vision DS i DSI oraz dowolnie wybraną oprawkę z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł (oferta może się różnić w zależności od optyka). Zniżka na soczewki wynosi maksymalnie 70% ceny katalogowej. Dodatkowo w ofercie: 100% gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia w ciągu 60 dni od daty wystawienia faktury. Profesjonalne badanie wzroku. Obszar dostawy w miarę możliwości technicznych i do wyczerpania zapasów. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23, 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 30.06.2021 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.