<img src="//marketing.net.brillen.pl/ts/i5041056/tsc?sid=general&amp;rrf=!!HTTP_referer!!&amp;rmd=0" width="1" height="1" border="0" style="display:none;">
Instruction-header_PL (1)
Instruction-header-mobile_PL (1)
header-agediscount-newdesign-07-2021-PL
header-agediscount-newdesign-07-2021-mobile-PL

Zamów ofertę już teraz bezpłatnie i niezobowiązująco <<<

qr-code_small

W ten sposób otrzymasz swój rabat wiekowy!

Zdradź nam swój wiek i zarejestruj wizytę w najbliższym salonie. Otrzymasz wtedy rabat na swoje nowe, wysokiej klasy soczewki - w tym wszystkie ulepszenia - w wysokości odpowiadającej Twojemu wiekowi!

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymać swój kod QR!

Przyjdź i poznaj zupełnie nowy sposób kupowania okularów!

Dodatkowo z kodem QR otrzymasz:

  • Bezpłatne, profesjonalne badanie wzroku
  • Możliwość przymierzenia ponad 400 oprawek
  • Indywidualna konsultacja z naszym profesjonalnym zespołem
infoicon-rot

Aktualna informacja COVID:
Dzięki naszemu systemowi rejestrowania wizyt maksymalizujemy Twoje bezpieczeństwo. Optycy mają czas na przygotowanie salonu na Twoje przyjście. Gwarantujemy zachowanie minimalnej odległości.

Überraschungsbox-2_small

+ Gratis pudełko niespodzianka na prezent!

A w środku karta upominkowa o wartości minimum 80 zł, a z odrobiną szczęścia, nawet 200 zł, 400 zł lub darmowe okulary!

Nowe brillen.pl - przyszłość dzieje się już teraz!

Cyfrowe doradztwo przez sztuczną inteligencję

beratung-smartmirror-1

Poznaj pierwszego na świecie w pełni zdigitalizowanego optyka

W brillen.pl otrzymasz w pełni cyfrową konsultację i badanie wzroku. Dzięki naszemu systemowi rejestracji możemy optymalnie przygotować się do Twojej wizyty - długie terminy oczekiwania należą już do przeszłości!

Jeszcze lepiej: Obecnie, po umówieniu się na wizytę, drugą parę okularów korekcyjnych otrzymasz za darmo!

Dzięki naszym w pełni cyfrowym usługom w salonach brillen.pl znajdziesz idealne dla siebie okulary - w cenach do 70% niższych niż u innych optyków.

Pozwól nam wirtualnie przetestować Twoje oczy i przymierzaj oprawki jak tylko chcesz! To jest nowe brillen.pl - teraz blisko Ciebie.

Gwarantowana
jakość

client-poland

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

dominika

"Doskonała obsługa klienta, świetna jakość, różnorodność opraw do wyboru. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, omówiliśmy wszystkie możliwości. Cieszę się na moje nowe okulary".

Dominika, Kołobrzeg

grzegorz

"Dobra jakość za świetną cenę. Kupiłem już dwie pary i obie są rewelacyjne. Obsługa kompetentna, mają duży wybór oprawek, pomogli świetnie w ich doborze.!"

Grzegorz, Szczecin

marcin

"Serdecznie polecam, w stosunku do moich poprzednich okularów, widzę ogromną różnicę w cenie okularów ale nie widzę różnicy w ich jakości"

Marcin, Żary

* Oferta obejmuje 2 soczewki z serii STEINER-Vision DS i DSI oraz dowolnie wybraną oprawkę z kolekcji brillen.pl o wartości 320 zł (oferta może się różnić w zależności od optyka). Zniżka na soczewki wynosi maksymalnie 70% ceny katalogowej. Dodatkowo w ofercie: 100% gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia w ciągu 60 dni od daty wystawienia faktury. Profesjonalne badanie wzroku. Obszar dostawy w miarę możliwości technicznych i do wyczerpania zapasów. Wykonanie zależne jest od technicznych możliwości, mocy i materiałów zakresowych. Oferentem jest SuperVista Poland Sp. z o.o ul. Dubois 23, 78-100 Kołobrzeg. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i ofertami. Oferta jest ważna do 30.09.2021 (data rejestracji). Zarówno czas trwania oferty jak i warunki mogą być zmienione przez SuperVista AG.